گلچین
گلچينی از گل ها 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
پيوندهای روزانه
طراح قالب

عکس ؛بدون شرح!

 

رهبران انقلاب نارنجی اکراین

رهبران انقلاب نارنجی اوکراین

بدون شرح

میر حسین موسوی و زهرا رهنورد

بدون شرح

جوان مخملی در حال نشان دادن(v) پیروزی

بدون شرح

و ...

بدون شرح

زن نارنجی پوش اوکراینی

بدون شرح

و ...

بدون شرح

از رهبران انقلاب نارنجی اوکراین

بدون شرح

و ...

بدون شرح

دخترک نارنجی پوش اوکراینی

بدون شرح

و ...

سیاهی چشم تو وبخت من یکرنگ                               تفاهم از این بیشتر چه می خواهی؟

*طنز؛

خاتمی: من کی رئیس جمهور ایران بودم؟!

سید محمد خاتمی در گفتگوی اختلاسی با خبرنگار درون مرزی ما گفت : چه کسی گفته من هشت سال رئیس جمهور ایران بودم؟!

وی در این گفتگو تمام فیلمهای پخش شده از صدا و سیما در باره ریاست جمهوری خود را مونتاژ! خوانده و تاکید کرد: من اصلا تا به حال در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکرده ام تا رئیس جمهور شوم٬ بد خواهان یعنی همان صداوسیمایی ها و دوستان ا ح م د ی ن ژ ا د با مونتاژ این فیلمها سعی دارند جو جامعه را به هم زده و به نفع رقیب انتخاباتی دوستان ما تغییر دهند!آقای راستگو

وی که شدیدا آرام نبود گفت : عده ای تازگی ها با انتشار عکسهایی در تلاشند نشان دهند برای بنده در فرانسه فرش قرمز پهن نکرده اندوتحقیر شده ام ولی نمی دانند که موقع سفر ما جلوی کاخ الیزه را تازه سیمانکاری کرده بودند و امکان فرش پهن کردن نبودو شیراک هم به دلیل اینکه سر میز نهار از حضور ماخبردار شده بود  فرصت نکرد به استقبال ما بیاید .

خاتمی افزود: با صداقت تمام  که بر همگان مشهود است  اعلام می کنم احمدی نژاد دروغگوست ٬ وی که دست خودرا جلو دماغ خود گرفته بود چوپان راستگو  وپی نکیو را شاهد ادعای خود بیان کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس تعمیرات رادیو و تلویزیون ما خاتمی در بخش دیگری از گفتگوی خود با اشاره به سریال جومونگ سیاست عالی جناب تسو را در گام تنش زدایی با امپراطوری هان ستود و افزود: باید برای حفظ حکومت بویو به تمام خواسته های امپراطوری هان تن داد حتی به قیمت تعلیق فعالیت معدن نمک

وی همچنین با حمله مسلحانه به جومونگ تصریح کرد : بایدجلوی این جوان افراطی  گرفته شود که با کارهای پوپولیستی سعی در به انزوا کشیدن بویو را دارد.

خاتمی در پایان با ابراز تاسف از جایگاه با نو سوسانو در قبیله گیرو افزود: تاسف می خورم این بانو با این همه حسنات و سکنات چرا ایتالیا را برای زندگی به جای گیرو انتخاب نمی کند؟!

لازم به توضیح است که فیلم و نوار ضبط این مصاحبه قبل از پخش٬ توسط خاتمی مونتاژ شده اعلام گردید.

**

مفاخر آذربایجان پشت سر کیند؟

هر منطقه ای با مفاخر آن شناخته شده و دانشمندان و قهرمانان آن باعث غرور آن منطقه می باشندو مردمان یک دیاربرای نشان دادن قدرت تفکر و قهرمان پروری به مفاخر خود اشاره می کنند.

آذربایجان از دیر باز مهد تمدن و آزادی خواهی وآزاد اندیشی و گهواره پرورش سردارانی است که تا تاریخ هست نام آنها به نیکی برده خواهد شد سردارانی چون ستار خان و باقر خان و باکری ها و... وپیشتازان نبرد با کفر و نفاق در لشکر خط شکن ۳۱ عاشورا که زبانزد رزمندگان دفاع مقدس هستند.

امروزه نیز آذربایجان با پرورش دیگر افتخار آفرینان همچنان در این مسیر پیشرو هست وچندین و چند دانشمند و قهرمان از جمله پرفسور حمید مولانا و قهر مان قهرمانان حسین رضا زاده دیگر که با نام مقدس ابوالفضل (ع) همیشه با عث غرور و افتخار نه تنها همزبانان خود بلکه تمام ایرانیان و عاشقان ایران زمین و اهل بیت (ع) را به وجد آورد و با افتخار آفرینی های پی در پی خود نام زیبای ایران را بر سر آوازه ها انداخت.تحویل دنیای بشریت داده است.

بی شک شخصی چون کلانتری وزیر دولت اصلاحات که امروزه به خاطر بازگشتش به قدرت به یاد همزبانان خود افتاده نمی تواند جز افتخارات این دیار باشد چرا که همین کلانتری بود که در دوران وزارتش وقتی عده ای از کشاورزان زحمت کش و رنج دیده دیار آذربایجان با هزار بدبختی به وزارت کشاورزی برای بیان درد خود می روند کلانتری حاضر به پذیرش آنها نمی شود! و فقط در مسیر دفترش با کشاورزان مواجه می شود که هر چه این بنده های خدا با زبان مادریشان مشکل خود را بیان می کنند جناب وزیر با ایما و اشاره می فرمایند که متوجه حرفهای آنها نمی شود! تا اینکه یکی از کارمندان وزارتخانه برای ترجمه زبان مادری کلانتری به خود وی! نقش مترجمی را ایفا می کند! امروزه چطور و با چه رویی این آقا در جمع آذری ها پیدا شده و از همشهری هایش استمداد می کند برای باز گشتش به قدرت کمکش کنند؟!

پس نه تنها کلانتری بلکه امثال کلانتری که کم هم نیستند هیچ وقت افتخار آذربایجان نبوده و نخواهند بود. پرفسورحمید مولانا

اما پرفسور حمید مولانا مؤسس گروه ارتباطات دانشکده واشنگتن دی‌سی باید از افتخارات آذربایجان باشد مولانا با اینکه فقط در تبریز متولد شده و بیشتر عمر خود را در راه تحصیل علم در آمریکا گذرانده چنان به زبان مادری و وطن دوستیش تاکید دارد که تحسین تمام وطن دوستان را بر انگیخته است.

مولانا بر خلاف کلانتری و عده ای که زبان مادریشان به کلی فراموششان شده ! همیشه و هر جا که سئوال شده با افتخار به آذری بودن خود افتخار کرده و حتی جالب اینکه با همان لهجه مخصوص تبریز سخن می گوید. پرفسوری که بهترین لحظه زندگی عمرش را اقامت چند روزه در تبریز بیان می کند نه شهرهای واشنگتن و نیو یورک و ... آمریکایی را .

حمید فرزند آیت الله مولانایی است که تمام عمرش را در تبریز سپری کرد و حتی در آنجا نیزبه دیار باقی شتافت و دفن شد . پس این افتخار آذری هاست که برای صحبت کردن با همزبانانش نیاز به مترجم ندارد !

به راستی موضع مولانا در انتخابات ریاست جمهوری چیست؟فقط به یک جمله از ایشان اشاره می کنیم و بس :<< جهان سیاست امروز بدون احمدی‌نژاد لطفی ندارد، این را خودمانی بگویم، جهان رسانه هم بدون احمدی‌نژاد لطفی ندارد.>>قهرمان جهان رضازاده

اما رضا زاده نیز که وصفش عیان است و پهلوانی و قهرمانیش زبانزد خواص و عام٬ و هیچ گاه خود را از آذربایجان جدا نکرده است وصف جالبی از قهرمان جهان دارد و می گوید:<< به عقیده من  دکتر احمدی نژاد با استقامت شجاعانه مقابل زورگویان و قلدرهای جهان و حمایت مردانه از مظلومان عالم نشان داد یکی از قوی‌ترین مردان جهان درعرصه سیاست است. او در عرصه مبارزه با زورگویان پشت اسرائیلی‌ها را بارها به خاک مالیده است.>> و باز با افتخار تمام تاکید می کند:<< حاضرم به دلیل علاقه‌قلبی به دکتر احمدی‌نژاد به صورت افتخاری مسئولیت ستاد ورزشی ایشان را برعهده گیریم و به نوعی زحمات ایشان در عرصه ورزشی را جبران کنم>>

آیا این برای کسانی که ادعا دارند فلانی ... است کافی نیست؟

**

(علی اقبالی)
[ پنجشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۸۸ ] [ 0:38 ] [ مجيد پناهی (غريب) ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ

* وبلاگ گلچین *
من اگر برخیزم
تو اگر برخیزی
همه برمی خیزند
من اگر بنشینم
تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد ؟
چه کسی با دشمن بستیزد ؟
چه کسی
پنجه در پنجه هر دشمن دون
آویزد
دشت ها نام تو را می گویند
کوه ها شعر مرا می خوانند
کوه باید شد و ماند
رود باید شد و رفت
دشت باید شد و خواند
در من این جلوه ی اندوه ز چیست ؟
در تو این قصه ی پرهیز که چه ؟
در من این شعله ی عصیان نیاز
در تو دمسردی پاییز که چه ؟
حرف را باید زد
درد را باید گفت
من چه می گویم ، آه
با تو کنون چه فراموشی ها
با من کنون چه نشست ها ، خاموشی است
تو مپندار که خاموشی من
هست برهان فراموشی من
من اگر برخیزم
تو اگر برخیزی
همه برمی خیزند
و چه خواهد شد آن
شعرازحمیدمصدق

درج لینک ها به معنی تایید همه آنها نمی باشد و صرفا یک امر اطلاع رسانی می باشد .

در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد
گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را


سامانه دریافت پیامک:
2613-149-0935


***
جهت استفاده بهتراز مطالب وبلاگ به آرشیو هم سری بزنید!

***
ثبت شده در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

***
WWW.MAJID14.IR
حمایت میکنیم
امکانات وب